edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

تمرکز صدور گذرنامه در پایتخت شکسته شد

چهارشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۴:۲۰ ب.ظ | ۴۷۹ | در موضوع: اخبار
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا گفت: با شکسته شدن تمرکز صدور گذرنامه در پایتخت، صدور و چاپ گذرنامه برای نخستین بار در کشور در خوزستان آغاز شد. 
 
به گزارش ایرنا محمد بابایی روز چهارشنبه در آیین آغاز صدور و چاپ گذرنامه در خوزستان در محل پلیس گذرنامه اهواز اظهار کرد: صدور گذرنامه در خوزستان با همان دقت، کیفیت، ضریب امنیت و سرعت که در تهران انجام می شود از امروز در اهواز عملیاتی شد. 
وی با بیان اینکه این اقدام با بیش از 9 ماه کار روی سامانه های الکترونیک اجرایی شد، افزود: این کار در فاصله 2 ماه در خوزستان آزمایش انجام و با رفع اشکالات طرح و فراهم کردن زیرساخت ها اجرایی شد. 
بابایی گفت: به دلیل تنوع تردد شامل ترددهای سیاسی، تجاری، مسافرتی، زیارتی، نظامی و اداری اقتضا می کند که صدور گذرنامه در خوزستان به صورت غیر متمرکز انجام شود. 
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا با بیان اینکه تقریبا استانی مانند خوزستان با ترکیب سه مرز هوایی، دریایی و زمینی نداریم افزود: در ایام اربعین حسینی 45.7 درصد زائران از مرزهای خوزستان مشرف شدند که پیش بینی می شود سال آینده این رقم بیش از 60 درصد شود. 
بابایی خاطر نشان کرد: تقریبا 10 درصد گذرنامه های صادر شده در کشور مربوط به متقاضیان خوزستان بوده که این رقم در بازه زمانی اربعین به 14 درصد افزایش می یابد. 
وی گفت: پیش بینی حوادث و بحران ها جزء معقول ترین کارهای مدیریتی است که اگر بحرانی در پایتخت به وجود آید، خدمات نباید مختل شود و در استان دیگری از کشور قابل انجام باشد. 
بابایی افزود: در عرصه مدیریتی امروز دنیا که سرعت و نوآوری جزء ضروریات مدیریت شده، حرکت به سمت اقدام های نو و ماندگار اجتناب ناپذیر است و سبک مدیریت متمرکز خیلی قدیمی شده است. 
رئیس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا گفت: باید با کاهش زمان و هزینه و افزایش رضایتمندی و خدمات، مدیریت را بهبود بخشیم. 
طرح صدور و چاپ گذرنامه به صورت متمرکز در استان خوزستان به عنوان تنها استان پس از تهران، از روز چهارشنبه در اهواز آغاز شد.
۹۴/۱۱/۱۴

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)