edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات
  • ۵ مهر ۹۵، ۱۵:۰۶ - امیر
    سلام

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

سعید سعیدفر رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به بیان آخرین جزئیات حادثه تصادف منجر به فوت در میدان فاطمی پرداخت و اظهار داشت: در پی وقوع تصادف مذکور در عصر روز گذشته در میدان فاطمی این تصادف در ساعت 14:51 دقیقه از طریق 110 به پلیس تهران اعلام شد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: در ساعت 14:55 دقیقه یعنی با گذشت 4 دقیقه از وقوع تصادف مأموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در محل حادثه حاضر شدند و متأسفانه مشاهده شد که یک خودروی مورانو با یک عابر پیاده که خانم جوانی بود تصادف کرده است.

سعیدفر ادامه داد: راننده خودرو بلافاصله از محل متواری می‌شود و با تلاش مأموران آگاهی تهران بزرگ در کمتر از 24 ساعت دستگیر می‌شود.

این مقام ارشد اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت به اقرار راننده متواری در مورد تصادف اشاره و بیان داشت: بعد از اقرار راننده به تصادف و تکمیل پرونده، وی تحویل مراجع قضایی می‌شود.

سعیدفر خاطرنشان کرد: متأسفانه عابر پیاده که خانم جوانی بود بعد از انتقال بیمارستان به دلیل شدت جراحت وارده و ضربه به مغز فوت می‌‌کند.

farsnews.com

۹۴/۰۹/۳۰

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)