اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

اخبار پلیس+10

خدمات آنلان دفاتر پلیس+10 و دفاتر پیشخوان دولتی

آخرین نظرات

پلیس+10

ملي

سعید سعیدفر رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، به بیان آخرین جزئیات حادثه تصادف منجر به فوت در میدان فاطمی پرداخت و اظهار داشت: در پی وقوع تصادف مذکور در عصر روز گذشته در میدان فاطمی این تصادف در ساعت 14:51 دقیقه از طریق 110 به پلیس تهران اعلام شد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: در ساعت 14:55 دقیقه یعنی با گذشت 4 دقیقه از وقوع تصادف مأموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در محل حادثه حاضر شدند و متأسفانه مشاهده شد که یک خودروی مورانو با یک عابر پیاده که خانم جوانی بود تصادف کرده است.

سعیدفر ادامه داد: راننده خودرو بلافاصله از محل متواری می‌شود و با تلاش مأموران آگاهی تهران بزرگ در کمتر از 24 ساعت دستگیر می‌شود.

این مقام ارشد اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت به اقرار راننده متواری در مورد تصادف اشاره و بیان داشت: بعد از اقرار راننده به تصادف و تکمیل پرونده، وی تحویل مراجع قضایی می‌شود.

سعیدفر خاطرنشان کرد: متأسفانه عابر پیاده که خانم جوانی بود بعد از انتقال بیمارستان به دلیل شدت جراحت وارده و ضربه به مغز فوت می‌‌کند.

farsnews.com

۹۴/۰۹/۳۰

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی