edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

مرحله دوم طرح خرید خدمت سربازی مشمولان غایب سربازی

شنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۴، ۰۴:۵۲ ب.ظ | ۹۵۹ | در موضوع: اخبار

طرح خرید سربازی مرحله دوم از اول وقت اداری 20 آذرماه 94 تاپایان وقت اداری 30 دی ماه با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به دفاترخدمات الکترونیکی (پلیس +10)سراسراستان مراجعه و ثبت نام کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس  اظهار کرد: در فاز اول مشمولان فراری باید به دادسرای نظامی معرفی و به غیبت آن رسیدگی و سپس با پرداخت جریمه جهت صدور کارت معافیت معرفی می شدند، اما ازتاریخ 26 آبان امسال بر اساس درخواست ستادکل و موافقت مقام معظم رهبری سربازان فراری که بیشتر از 8 سال سابقه غیبت دارند و قصد پرداخت جریمه به منظور اخذ معافیت دارند دیگر به دادسرای نظامی معرفی نخواهند شد و مورد عفو مقام معظم رهبری قرار گرفته اند.
سرهنگ "دهقان" اضافه کرد: این عفو شامل مشمولان فراری بالای 18سالی می شود که حداکثر تا پایان دی ماه 94خود را جهت اعزام به خدمت و یا پرداخت جریمه مشمولان غایب و فراری معرفی کنند می شود و چنانچه مشمولان شامل طرح بعد از دی ماه 94خود را به پلیس +10 معرفی کنند شامل آنها نخواهد شد.

معاون وظیفه عمومی استان اضافه گفت: مشمولان غایب و فراری که در مرحله اول طرح مشمولان غایب و فراری ثبت نام کرده اند و جریمه آنان مشخص شده است چنانچه مبلغ جریمه را تا20 آذرماه واریز کنند در شمول مشمولان غایب قرار گرفته و تحت تعقیب هستند و همچنین ابتدا برگ اعزام به خدمت برای آنان صادر خواهد شد.

۹۴/۰۹/۱۴

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۱)

سلام و خسته نباشید
از مشمولان غایبی که دور قبل ثبت نام کردند حدود صدهزار نفر نتوانستند مبلغ جریمه رو پرداخت کنند و همان تعداد هم که ثبت نام کردند حدود یک پنجم کل مشمولان غایب در کشور بود که بزرگترین دلیل استقبال نکردن جوانان بالا بودن میزان جریمه در حد بسیار نامتعارف است صحبت من با مسوولین است اگر میزان جریمه مبلغ متعارفی می بود آیا تعداد ثبت نام کنندگان و پرداخت کنندگان چند برابر نمی شدند و در نتیجه درآمد دولت از این طرح بیشتر نمی شد و همچنین جمعیت بسیاری از جوانان این مملکت مشکلشان حل نمی شد.