edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

معرفی سرویس پست تلفنی 193

دوشنبه, ۹ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۴ ب.ظ | ۴۲۸ | در موضوع: اخبار

شما میتوانید بسته پستی را در منزل یا اداره خود به مامور پست بدید..البته مبلغ گرفتن بسته پستی توسط مامور پست به هزینه تعرفه ارسال شما اضافه میشه..

 برای ارسال کالا توسط سرویس پست تلفنی 193 می توانید در سراسر کشور با شماره 193 تماس بگیرید تا به محل شما مراجعه کنند و بسته را در منزل یا محل کار دریافت کنند. سرویس پستی 193، به جز روزهای تعطیل، از ساعت 8 صبح تا 8 شب در حال ارایه خدمت به شهروندان است.
هزینه های پستی 193 همان تعرفه های شرکت پست می باشد. تنها هزینه جمع آوری بسته در محل شما به هزینه پستی اضافه می شود. برای محاسبه دقیق تر هزینه جمع آوری می توانید با شماره 193 تماس بگیرید و یا به وب سایت post193.post.ir مراجعه کنید. همینطور با مراجعه حضوری به دفاتر پستی می توانید از خدمات این سرویس مطلع شوید.
سرویس پست تلفنی 193 یکی از خدمات شرکت پست می باشد. می توانید با مراجعه به سایت شرکت پست با خدمات این شرکت بیشتر آشنا شوید: www.post.ir
همچنین جهت محاسبه نرخ مرسولات می توانید از سامانه محاسبه نرخ مرسولات این سایت استفاده کنید: parcelprice.post.ir

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)