-
edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

دسترسی سریع
طبقه بندی موضوعی

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین مطالب
آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

جرئیات برنامه حرکت و فروش بلیت قطار برای اربعین 94

پنجشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۴۷ ق.ظ | ۵۰۵ | در موضوع: اخبار

شرکت راه آهن در هماهنگی با ستاد اربعین و برای خدمت رسانی به زائرین اربعین سال 94 برنامه حرکت و فروش و سایت بلیت قطارهای مسافربری خود را برای این ایام اعلام کرد:

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته برای جابه‌جایی زائران امام حسین(ع) در تاریخ ٬۶ ۷ و ۸ آذرماه روزانه یک قطار فوق‌العاده از تهران به سمت خرمشهر حرکت می‌کند. چنانچه از این قطارها استقبال شود تعداد این قطارها به روزانه ۲ رام قطار افزایش می‌یابد.

 قطارهای فوق العاده در نظر گرفته شده اتوبوسی با میانگین ظرفیت ۷۰۰ نفر هستند که به این ترتیب با احتساب حرکت ۲ رام قطار فوق‌العاده در هر روز از تهران به اهواز و خرمشهر روزانه حدود ۱۴۰۰ نفر به مقصد منتقل می‌شوند.

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن یادآور شد: علاوه بر قطارهای در نظر گرفته از مبدأ تهران٬ برای حدفاصل اهواز تا شلمچه نیز قطارهای محلی یا حومه‌ای در نظر گرفته می‌شود و طبق برنامه روزانه تا ۴ سیر در این مسیر خواهند داشت.

وی گفت: بعد از اربعین و در روزهای ۱۲ ٬ ۱۳ و ۱۴ آذرماه نیز روزانه تعداد یک یا دو رام قطار از شلمچه به سمت تهران سیر خواهند داشت.

متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام منتهی به اربعین می‌توانند برای تهیه بلیت قطار مورد نیاز خود از طریق مراجعه به آژانس‌های مسافرتی دارای مجوز یا پایگاه اینترنتی راه‌آهن به نشانی www.rai.ir اقدام به تهیه بلیت کنند. همچنین می توانند از طریق سامانه صدای مسافر به شماره تماس ۵۱۴۹ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان حرکت قطارها و غیره اقدام کنند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)