اخبار پلیس+10

ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10
آخرین نظرات

در جریان رقابت های والیبال باشگاه های جهان در برزیل چندی پیش با قهرمانی تیم میزبان به اتمام رسید، تیم پیکان که در این دیدار حضور داشت با حواشی همراه شد.

بر این اساس  بازیکن تیم پیکان به دلیل آزار و اذیت جنسی خدمتکار هتل از برزیل ،محل برگزاری رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان اخراج شد.
این اتفاق که در آسانسور هتل رخ داده است به صورت شفاف با ضبط فیلم گویای تمام اتفاقات است.

رسوایی اخلاقی بازیکن مشهور والیبال+سند

توضیحات باشگاه پیکان درباره رسوایی اخلاقی بازیکن والیبال این تیم

اما ساعتی پس از انتشار این خبر مدیریت تیم والیبال پیکان خبر آزار و اذیت یک خدمه هتل در برزیل را از سوی یکی از بازیکنان این تیم تکذیب کرد.

دیریت باشگاه پیکان با انتشار یادداشتی خبر منتشر شده در خصوص دست داشتن یکی از بازیکنان این تیم در آزار و اذیت یکی از خدمه‌های هتل محل اقامت این تیم در بلو هوریزونته را تکذیب کرد و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد. مدیریت باشگاه پیکان تاکید کرد ماجرا اصلا آزار جنسی نبوده است.

رسوایی اخلاقی بازیکن مشهور والیبال + توضیحات باشگاه پیکان و ابهام در خبر رسوایی
در این یادداشت آمده است: بازیکن پیکان قصد داشت پیش پزشک تیم برود و می‌خواست از آسانسوری در هتل که مجاز به استفاده از آن نبود، استفاده کند. خدمتکار هتل سعی کرد مانع او شود، او عصبانی شد و چرخ غذای پیش خدمت را به طرف او هتل داد.

اگرچه مدیریت هتل از اعتراض خود پشیمان شدند اما FIVB بازیکن را از ادامه بازی  در این تورنمت محروم کرد و مدیر باشگاه هم او را به ایران برگرداند.
yjc.ir

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی