edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

ابلاغ شیوه‌نامه انضباطی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۰۰ ب.ظ | ۲۰۰ | در موضوع: اخبار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،دکتر حمید میرزاده شیوه‌نامه انضباطی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را به روسای واحدهای مرکزاستان (دبیران هیئت‌های امنای استان‌ها)، واحدهای علوم تحقیقات تهران و نجف آباد، روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

در این بخش‌نامه ضمن تاکید بر تعیین ترکیب جدید کمیته‌های انضباطی، تشریح دقیق‌تر و رفع ابهام در مفاد آیین‌نامه انضباطی پیشین، تدوین شده است.

لازم به ذکر است، از زمان ابلاغ این شیوه‌نامه معیار بررسی و تصمیم‌گیری در کمیته‌های انضباطی این آیین‌نامه است و تمام بخش‌نامه‌ها و آیین‌نامه‌های مغایر فاقد اعتبارخواهد بود.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)