edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات
  • ۵ مهر ۹۵، ۱۵:۰۶ - امیر
    سلام

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

خبر خوش از سربازی برای مددجویان کمیته امداد

دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰ ق.ظ | ۲۸۵ | در موضوع: خدمات نظام وظیفه
علی سخاوتی پور با بیان اینکه فرزندان پسری که به علت فوت یا طلاق والدین، سرپرستی خانواده را برعهده دارند، از خدمت سربازی معاف می شوند، اضافه کرد: همچنین فرزندان خانواده هایی که سرپرست آنها به لحاظ جسمی پیر و ناتوان و دارای سه فرزند دختر هستند و توانایی مخارج زندگی را ندارند، در صورت واجد شرایط بودن از خدمت سربازی معاف و یا با هماهنگی به محل زندگی خود انتقال می یابند.

به گفته سخاوتی پور هدف از معافیت سربازی فرزندان ذکور خانواده های تحت حمایت نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) بسترسازی برای اشتغال مددجویان به منظور توانمندسازی و استقلال مادی خانواده ها و حمایت از کیان این خانواده ها است.مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اسفراین اظهار داشت: معافیت این افراد منجر به کاهش بار سنگین مسئولیت و تامین امنیت و معیشت خانوارهای زنان سرپرست خانوار خواهد شد.
 
مرجع : مهر

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۲)

سلام برادرم از معافیت استفالده کرده والان درقیدحیاط نیست من میتونم از معافیت کمیته امداد الان استفاده کنم؟
۰۳ بهمن ۹۴ ، ۰۰:۱۶ امین برآهوئی
سلام بنده برادری بزرگ تر داشتم که از معافیت کمیته امداداستفاده کرده بود والان فوت شده ومن الا از خانوادم سرپرستی میکنم آیا میشه از معافیت استفاده کنم