edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

تغییر نحوه پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

چهارشنبه, ۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۲ ب.ظ | ۴۵۴ | در موضوع: تامین اجتماعی

رضا امینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: از آنجا که پرداخت حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان بر اساس حروف الفبا مورد گله و شکایت بود و به پراکندگی زمان پرداخت حقوق در طول یک ماه اعتراضاتی وجود داشت، موضوع در دستور کار مجموعه مدیریتی و کارشناسی سازمان قرار گرفت که نهایتا قرار شد از آبان ماه شرط پرداخت حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان بر اساس «حروف الفبا» حذف شود.
مدیر کل امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از همین ماه حقوق بازنشستگان به صورت متمرکز پرداخت می‌شود به مزایای اجرای نظام پرداخت متمرکز نیز اشاره و عنوان کرد: یکپارچگی در پرداخت‌ها، برقراری عدالت و رفتار همسان و عادلانه در پرداخت حقوق خارج از اولویت الفبایی، کشف و شناسایی هم‌پوشانی‌ها، مدیریت بهینه وجوه، سهولت در پرداخت و دریافت حقوق، دقت در پرداخت‌ها و صیانت از منابع و منافع مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان از جمله این مزایا هستند.
پیش از این اعتصامی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفته بود: سامانه تلفن گویای ندای تامین (1420)، به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به بازنشستگان و مستمری‌بگیران، برنامه زمان‌بندی پرداخت حقوق آنان را از طریق این سامانه اعلام می‌کند.
بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، می‌توانند با وارد کردن تاریخ روز دریافت مستمری خود به این سامانه، تاریخ دقیق واریز مستمری در ماه‌های آبان لغایت اسفند سال جاری را دریافت کنند. این برنامه تنها برای مستمری‌بگیرانی که در فاصله زمانی پنج تا 19 هر ماه حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کرده‌اند،‌ اجرایی است.
مستمری‌بگیرانی که از 20 لغایت پایان ماه، حقوق خود را دریافت می‌کرده‌اند، همچنان بدون تغییر در برنامه زمان‌بندی، در همان تاریخ، حقوق خود را دریافت خواهند کرد. در طرح جدید پرداخت‌ها، در صورت قرار گرفتن روز پرداخت حقوق در روزهای تعطیل، حقوق بازنشستگان یک روز قبل پرداخت خواهد شد.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)