اخبار پلیس+10

ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10
آخرین نظرات

ثبت نام و انتخاب رشته,رشته های بدون آزمون دانشگه ها  برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی سال 94 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که پذیرش آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است، از فردا روز دوشنبه 4 آبان ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز پنجشنبه هفتم آبان ماه پایان می‌یابد.

لازم به ذکر است برای ثبت نام و انتخاب رشته‌های مذکور تمامی داوطلبان اعم از این که در آزمون سراسری 94 شرکت کرده باشند و یا شرکت نکرده باشند، می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مربوط ثبت نام و انتخاب رشته کنند.
وی افزود: کلیه متقاضیان که حداکثر تا 30 بهمن 94 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می‌شوند، ضرورت دارد که در مهلت درنظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب (حداکثر 50 کدرشته محل) اقدام کنند.
توکلی در ادامه گفت: دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته از روز دوشنبه 4 آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 94 شرکت کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل به شرکت در این پذیرش گروه آزمایشی خود را تغییر دهند.
وی در پایان گفت: با توجه به این که پرداخت وجه ثبت نام به صورت اینترنتی است، داوطلبان باید از کارت‌های بانکی عضو شتاب که پرداخت اینترنتی آن‌ها فعال است و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 150 هزار ریال بابت هر گروه آزمایشی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی