edafater

newsday

edafater

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون دانشگاه‌ها در سال 94

يكشنبه, ۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰ ب.ظ | ۲۴۳ | در موضوع: اخبار

ثبت نام و انتخاب رشته,رشته های بدون آزمون دانشگه ها  برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی سال 94 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که پذیرش آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است، از فردا روز دوشنبه 4 آبان ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز پنجشنبه هفتم آبان ماه پایان می‌یابد.

لازم به ذکر است برای ثبت نام و انتخاب رشته‌های مذکور تمامی داوطلبان اعم از این که در آزمون سراسری 94 شرکت کرده باشند و یا شرکت نکرده باشند، می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مربوط ثبت نام و انتخاب رشته کنند.
وی افزود: کلیه متقاضیان که حداکثر تا 30 بهمن 94 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می‌شوند، ضرورت دارد که در مهلت درنظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب (حداکثر 50 کدرشته محل) اقدام کنند.
توکلی در ادامه گفت: دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته از روز دوشنبه 4 آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 94 شرکت کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل به شرکت در این پذیرش گروه آزمایشی خود را تغییر دهند.
وی در پایان گفت: با توجه به این که پرداخت وجه ثبت نام به صورت اینترنتی است، داوطلبان باید از کارت‌های بانکی عضو شتاب که پرداخت اینترنتی آن‌ها فعال است و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 150 هزار ریال بابت هر گروه آزمایشی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۰)