اخبار پلیس+10

ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10
آخرین نظرات

ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

پنجشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰ ب.ظ

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج با یادآوری آغاز ثبت نام اینترنتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده توسط این سازمان از هجدهم مهر ماه جاری، عنوان کرد: هم اکنون ثبت نام اینترنتی نوسازی تاکسی‌های فرسوده در حال انجام است و این اقدام تا ۱۶ آبان ماه سال جاری به اتمام می‌رسد.

پرویز اسکندری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، با اعلام این خبر گفت: دارندگان اتومبیل های فرسوده مدل های ۷۵ به پایین و ۷۶ تا ۸۴ می توانند نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

وی افزود: زمان ثبت نام دارندگان تاکسی مدل ۷۵ به پایین از تاریخ ۱۸ تا بیستم مهرماه جاری است و افرادی که تاکسی مدل ۷۶ و ۷۷ دارند در روزهای بیست و یکم تا بیست و سوم مهر ماه جاری برای ثبت نام به سازمان تاکسیرانی مراجعه و ثبت نام کردند.

اسکندری با اشاره به اینکه زمان ثبت نام برای دارندگان خودرو مدل ۷۸ و ۷۹ بیست و پنجم و بیست ششم همین ماه بوده است، گفت: به دلیل زیاد بودن تاکسی‌های مدل ۸۰، ثبت نام برای نوسازی این خودروها چهار روز و از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مهر ماه جاری انجام شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج ادامه داد: روزهای سوم، چهارم و پنجم آبان ماه سال جاری به ثبت نام تاکسی های مدل ۸۱ اختصاص یافته است.

اسکندری در پایان تاریخ ثبت نام تاکسی های مدل ۸۲ را روزهای ششم، هفتم و نهم آبان ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: سه روز بعدی همان ماه به ثبت نام نوسازی خودروهای مدل ۸۳ اختصاص یافته و متقاضیان با این شرایط باید در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم آبان به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

نظرات  (۱)

۰۴ آبان ۹۴ ، ۱۵:۵۹ علی افراسیابی
ببخشید من قبلا ثبت نام کردم الان هم باید ثبت نام کنم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی