edafater

newsday

newsday

edafater
ثبت نام کارت هوشمند ملی و شناسنامه,تعویض و صدور گذرنامه,گواهینامه رانندگی,کارت پایان خدمت سربازی,کارت معافیت از سربازی,پیگیری مرسولات پلیس+10

ثبت نام کارت ملی هوشمند

آخرین نظرات

امام خمینی :

کشور باید اینطور تربیت بشود حالا، باید تصفیه بشود ازین مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند،باید تصفیه بشود از این موجودات. گول اینهایی که می خواهند ما را دوباره برگردانند به حال سابق،به حال اینکه همه چیزمان وابسته به خارج باشد، گول اینها را نخورند،گول تبلیغات اینها را نخورند.

صحیفه ج10ص132

شرایط گرفتن ویزای عراق برای پیاده روی اربعین 94

شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۹:۰۰ ق.ظ | ۱۱۹۶۳ | در موضوع: اخبار
محسن نظافتی افزود: تا این لحظه نحوه صدور روادید از جانب وزارت کشور عراق برای اربعین 94 مشخص نشده و ما هنوز نمی دانیم مبلغ قطعی ویزا چقدر است.
وی گفت: در پی آن هستیم که هزینه روادید را برای زائران ایرانی از 40 دلار کاهش دهیم و این موضوع در هیئت وزیران عراق بررسی خواهد شد.
نظافتی با اشاره به مراسم اربعین سال گذشته افزود: در مراسم پارسال یکباره اخذ روادید لغو شد و عده ای بدون پرداخت هزینه اعزام شدند اما امسال با درخواست وزارت کشور عراق، همه زائران یکپارچه و با هزینه ای یکسان تردد خواهند کرد.
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ما ستادی مرکزی تشکیل داده ایم که بیش از 26  نهاد و دستگاه مختلف در آن حضور دارند، گفت: این ستاد شامل ده کمیته نظیر حمل و نقل ، تغذیه ، اسکان و امور بهداشتی است که همه هماهنگی های لازم برای اعزام مناسب زائران در آنها انجام می گیرد.
مطالب مرتبط:
برای پیگیر اخبار ویزا و گذرنامه مربوط به اربعین 94 کلیک کنید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

1-تیک نظرات خصوصی را نزنید.چون دیگر امکان نمایش نظرشما وجود نداره.
2-جواب سوال شما در مطلب یا ستون موضوعات یا در پاسخ به سوالات دیگران است.
3-منوی جستجو را فراموش نکنید،دقیق جستجو کنید.

نظرات شما  (۵)

امسال هم مثل پارسال خیلی ها بدون ویزا رفتن !!
ببخشید ی سوال دارم.من محصلم .پاسپورتم پنج سالس و الان ی سال وقت داره ولی سن من بیش از هجده سال شده ایا قانون دو میلیون ب منم میخوره؟؟؟؟
پاسخ:
با شماره هایی که در انتهای مطلب گذرنامه درج شده تماس بگیرید
سلام خواهشن سریعتر وضعیت ویزا رامشخص کنید
پاسخ:
اینجا
بابا ماکه پول نداریم . توروقران بزارید رد بشیم بریم زیارت .اخه چرا انقدر سخت میگیرید
سلام
قضیه ویزا برای اربعین کی مشخص میشود که بدانیم رایگان هست یا باید چه مقدار پول برای ویزا بدهیم خواهشا جواب بدین تا برنامه ریزی کنم براخودم
پاسخ:
ویزا رو باید تو سایتش ثبت نام کنید فقط از طریق سایت ویزا میدن اینجا